KONST / Litografier / Färglitografi 8893301
nr 889 3301
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Färglitografi , Roger Risberg (1956-2011), signerad, onumrerad, bladets mått: 42x29
Kondition: oramad
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:00:29
17/4 07:44:52
300 kr
21/4 17:37:47
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg